Szukaj

Kategorie

Uchwyt lasera uniwersalny

Uchwyt lasera uniwersalny

Wszystkie zdjęcia

Uniwersalna oprawa mocująca zielony wskaźnik laserowy na szynie szukacza teleskopu astronomicznego. Wskaźnik laserowy jest ułożony równolegle do osi optycznej teleskopu stanowiąc bardzo wydajny szukacz. Pasuje m.in. do Maków SW, do teleskopów Sky-Watcher z wymienną stopką począwszy od modelu SW 150/750 EQ3-2 oraz do refraktorów począwszy od SW 804 AZ-3 . 


169,00zł brutto


Uchwyt lasera - oprawa mocująca wskaźnik laserowy na szynie szukacza teleskopu astronomicznego. Wskaźnik laserowy jest ułożony równolegle do osi optycznej teleskopu stanowiąc bardzo wydajny szukacz. Pasuje m.in. do MAKÓW SW, do teleskopów Sky-Watcher z wymienną stopką począwszy od modelu SW 150/750 EQ3-2 oraz do refraktorów począwszy od SW 804 AZ-3. 

Do regulacji ustawienia osi lasera służą śruby regulacyjne na każdej z obejm zakończone specjalną wkładką dociskową z tworzywa nierysujące lasera. Załączanie lasera realizowane jest pierścieniem ze śrubką dociskową.

W naszej wersji są dwa pierścienie, zestawowy o przelocie 20mm do lasera długopisowego w cienkiej obudowie oraz dyży pierścień do mocowania laserów w obudowie 23 mm, piercień ten posiada przelot 28mm, śrubki blokujące pierścień na laserze i srubkę M4 z moletką służącą do jego włączania i wyłączania.

 

Dane techniczne:

- standard podstawki szukacza: Sky-Watcher / GSO
- przelot oprawy: 38mm
- rozstaw obejm: 62mm 
- wysokość osi lasera: 70mm 
- dwa pierścienie mocujące o przelocie: 19 i 28mm 

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Koszyk  

jest pusty