Szukaj

Kategorie

Przedłużka 1,25 "/1,25"

Przedłużka 1,25 "/1,25"

Przedłużka  ta w przeciwieństwie do standardowych złączek okularowych wyposażona jest w męski i żński gwint filtrowy (1,25”). Dzięki temu umożliwia bezpośrednią instalację akcesoriów wyposażonych w gwint filtrowy jak okulary obserwacyjne lub adaptery i reduktory ogniskowej o średnicy 1,25”. Dzięki temu uzyskujemy większy o 25mm zakres ogniskowania.


29,00zł brutto


Przedłużka  ta w przeciwieństwie do standardowych złączek okularowych wyposażona jest w męski i żński gwint filtrowy (1,25”). Dzięki temu umożliwia bezpośrednią instalację akcesoriów wyposażonych w gwint filtrowy jak okulary obserwacyjne lub adaptery i reduktory ogniskowej o średnicy 1,25”. Dzięki temu uzyskujemy większy o 25mm zakres ogniskowania.. W dolnej złączki części znajduje się żeński gwint filtowy 1,25" który pozwala na zamocowanie filtrów obserwacyjnych lub kolejnych złączek w celu uzyskania jeszcze większego zakresu ogniskowania.


Jednym z przykładów zastosowania dla tej złączki okularowej jest sytuacja w której punkt ogniskowania znajduje się niewiele poza zakresem systemu. Zastosowanie wówczas standardowej złączki okularowej 1,25” nie jest dobrym rozwiązaniem. W takim przypadku złączkę okularową 25mm z dwustronnym gwintem można zastosować jednocześnie z reduktorem ogniskowej 0,5x. Dzięki takiemu układowi punkt ogniskowania zostanie przesunięty.

 

Zakres zastosowań :

- zwiększenie zakresu ogniskowania używanych akcesoriów o średnicy 1,25”

- zwiększenie zakresu ogniskowania dla aparatów i reduktorów ogniskowej

- adapter dla akcesoriów wyposażonych w męski gwint filtrowy 1,25"

 

Dane techniczne :

- Średnica oprawy : 1,25"
- Gwint filtrowy wewnętrzny : 1,25"
- Gwint filtrowy zewnętrzny : 1,25"
- Długość robocza  : 25mm

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów