Szukaj

Kategorie

Kamera termowizyjna Flir Scout PS24

Dotychczas kamery termowizyjne były szeroko wykorzystywane np. w profesjonalnym dokumentowaniu zwierzyny w jej naturalnym środowisku, niestety ze względu na bardzo wysoką cenę sprzęt ten nie był powszechnie dostępny.


9 400,00zł brutto


Seria Scout marki Flir to przenośne kamery termowizyjne, które zostały zaprojektowane do obserwacji otaczającego nas świata. Technologia ta oparta na wychwytywaniu różnic cieplnych, nie wymaga w ogóle światła. Dzięki czemu może być używana zarówno w dzień jaki i w nocy oraz w praktycznie każdych warunkach pogodowych.

Dotychczas kamery termowizyjne były szeroko wykorzystywane np. w profesjonalnym dokumentowaniu zwierzyny w jej naturalnym środowisku, niestety ze względu na bardzo wysoką cenę sprzęt ten nie był powszechnie dostępny. Seria Scout sprawia, że produkty te zarezerwowane niegdyś dla nielicznych, teraz mogą znaleźć się w rękach niemalże każdego, od Kowalskiego chcącego chronić swoje mienie, poprzez agencje ochrony na myśliwych i pasjonatach przyrody kończąc.

Główne walory urządzenia :

- prosta obsługa - intuicyjne sterowanie za pomocą kilku guzików
    czysty i czytelny obraz - wyświetlany jest na wbudowanym ekranie LCD w   rozdzielczości     240x180 pikseli. Specjalne oprogramowanie Scout czuwa nad wysoką jakością odwzorowanego obrazu
- kompaktowe rozmiary - Scout PS jest lekki i poręczny, bez trudu zmieści się w każdym plecaku czy większej kieszeni spodni, a dzięki hermetycznej obudowe jest również wodoszczelny

Dane techniczne :

- czułość termiczna: <50 mK at F/1.0 przy 25°C
- pole widzenia: 24°(H) x 18°(V)
- rozdzielczość obrazu: 240x180 pikseli
- zoom cyfrowy: nie
- stopklatka: tak
- wykonywanie zdjęć: nie
- rejestracja video: nie
- slot karty SD: nie
- możliwość użycia obiektywu 2x: nie
- temperatura pracy: -20°C do +60°C
- czas pracy: do 5 godzin
- waga: 340 g (z bateriami)
- wymiary: 172x59x62 mm

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Koszyk  

jest pusty