Szukaj

Kategorie

Montaż paralaktyczny Sky-Watcher HEQ5 Pro SynScan

Montaż paralaktyczny Sky-Watcher HEQ5 Pro SynScan

Montaż Sky-Watcher HEQ5 Pro SynScan jest przeznaczony dla zaawansowanych obserwatorów do wizualnych obserwacji nieba i astrofotografii. Wersja HEQ5 Pro SynScan posiada precyzyjny system elektronicznego wyszukiwania i pozycjonowania obiektów GO-TO z bazą 30.000 obiektów. Umożliwia łatwe wyszukiwanie i śledzenie planet, mgławic, gwiazd i galaktyk.


4 049,00zł brutto


Montaż Sky-Watcher HEQ5 Pro SynScan jest to nowa wersja montażu wyposażona w system zawierający nowej generacji silniki krokowe. Montaż przeznaczony jest dla zaawansowanych obserwatorów  do wizualnych obserwacji nieba i astrofotografii. Wersja HEQ5 Pro SynScan posiada, precyzyjny system elektronicznego wyszukiwania i pozycjonowania obiektów GO-TO z bazą 30.000 obiektów. Umożliwia łatwe wyszukiwanie i śledzenie planet, mgławic, gwiazd i galaktyk. Pilot SynScan ma możliwość aktualizacji oprogramowania ze strony SkyWatcher. Zasilany może być bateriami lub opcjonalnie zasilaczem 12V.
Stalowy statyw o regulowanej wysokości z półeczką na akcesoria stanowi sztywną podstawę do zamontowania głowicy. Zestaw posiada fabrycznie zamontowaną lunetkę biegunową i wejście na autoguider.

Za dodatkową opłatą oferujemy wersję montażu modyfikowaną.

W wersji montażu modyfikowanej wprowadzono szereg usprawnień poprawiających jakość pracy montażu. Upgrade polega na wymianie łożysk na markowe - wysokiej jakości i precyzji oraz na ponownym wyregulowaniu mechanizmu, usunięciu luzów i przesmarowaniem odpowiednim smarem części ruchomych.

 Parametry i wyposażenie :

- Typ montażu: paralaktyczny niemiecki
- Statyw: stalowy o regulowanej wysokości
- Lunetka biegunowa

- Pilot SynScan
- Półeczka na akcesoria
- Waga montażu 15kg
- Przeciwwaga zestawowa 5 kg

- Nośność montażu do obserwacji wizualnych : 16kg
- Nośność montażu do astrofotografii : 8kg

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów